20 lat Haze w Polsce

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

W roku 2022 firma HAZE Battery świętuje 20-lecie obecności na polskim rynku.

Od początku działalności głównym celem firmy była wysoka jakość produktów i budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Dlatego też oferowane są akumulatory żelowe i AGM o długiej żywotności 12/15 lat.

Akumulatory marki HAZE oferowane są w 5 specjalistycznych seriach dostępnych u autoryzowanego dystrybutora – firmy Leria.

Paleta produktów obejmuje akumulatory żelowe i akumulatory wykonane w technologii AGM, o pojemnościach od 3Ah do aż 282Ah o napięciach 6V i 12V. Na zamówienie dostępne są wersje 2V o pojemnościach sięgających 4000Ah, wersje pancerne, specjalistyczne modele akumulatorów przeznaczonych do telekomunikacji…

Ścisły proces kontroli jakości, stosowanie materiałów najwyższej jakości (np. ołów o czystośći 99,9999%) a także precyzyjne wytyczne dla dystrybutorów odnośnie ładowania akumulatorów, magazynowania czy szczegółowa instrukcja obsługi pozwoliły osiągnąć rekordowo niski odsetek reklamacji, który w całym roku 2021 wyniósł zaledwie 0,34%.

Akumulatory marki HAZE stosowane są obecnie przez dziesiątki tysięcy firm i użytkowników prywatnych na terenie Polski a także w innych krajach i kontynentach. W gronie użytkowników są stocznie, kopalnie, firmy transportowe, telekomunikacyjne, instalacyjne, sklepy medyczne, szpitale, włączając największe krajowe przedsiębiorstwa.

Firma HAZE to obecnie synonim produktu o długiej żywotności i najwyższej renomie

Leria
Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.