Leria /

Akumulator żelowy 12V 100Ah

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria
Akumulator żelowy 12V 100Ah (105

 

Od dawna już wiadomo, że potrzebujemy wielu źródeł energii. Nie zawsze mamy przecież możliwość skorzystania z gniazdka elektrycznego - dlatego coraz więcej sprzętów codziennego użytku wyposażonych jest w dodatkowe akumulatory. Szczególnie tam, gdzie od sprawności zasilania i całego sprzętu może zależeć nasze bezpieczeństwo, powinniśmy wybierać rozważnie.

Aby zapewnić urządzeniom niezawodność działania należy sięgać po sprawdzony sprzęt.

Świetnym rozwiązaniem w codziennych sytuacjach są akumulatory żelowe - są niezawodne i posiadają długi okres żywotności. Akumulator 12v 100 Ah to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie solidność i wytrzymałość. Trwała obudowa i bezobsługowość sprawiają, że może być on wykorzystywany w różnych warunkach.

Jednym z najchętniej wybieranych akumulatorów jest akumulator żelowy 12v 100Ah.

Niezależnie od tego, czy potrzebujemy źródła energii codziennie, czy co jakiś czas, sprawdzi się znakomicie. Jeśli chodzi o 12v 100Ah, to jest najchętniej wykorzystywany do obsługi codziennych urządzeń elektroniki domowej, wózków inwalidzkich i maszyn czyszczących. Dobrze znosi nawet głębokie rozładowywania oraz pozwala na bezpieczne magazynowanie. Akumulator 12v 105Ah HZY jest produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Wysoka rekombinacja gazu nie pozwala na występowanie korozji oraz minimalizuje występowanie osiadania siarki. Dlatego ten akumulator żelowy 12v 100Ah wyróżnia się na tle pozostałych dostępnych na rynku. Stawiamy na bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego akumulator 12v 100Ah posiada Certyfikat Europejski CE. Wysokiej jakości połączenia pomiędzy baterią a mostkami ołowianymi nie pozwalają na uszkodzenie spawów. Dzięki temu akumulatory 12v 105 Ah posiadają wydłużoną żywotność i bezproblemowo służą przez wiele lat. Koniec z niepewnością użytkowania - akumulatory żelowe pracują zarówno w poziomie, jak i pionie, dzięki czemu pozwalają na zlikwidowanie wielu uciążliwych niedogodności. Szeroka oferta sprawia, że bez problemu możemy dobrać odpowiedni do naszych potrzeb akumulator.

Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.