Akumulator żelowy 12V 100Ah

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria
Akumulator żelowy 12V 100Ah (105

 

Niezawodny akumulator żelowy 12V 100Ah

Od dawna już wiadomo, że potrzebujemy wielu źródeł energii. Nie zawsze mamy przecież możliwość skorzystania z gniazdka elektrycznego - dlatego coraz więcej sprzętów codziennego użytku wyposażonych jest w dodatkowe akumulatory. Szczególnie tam, gdzie od sprawności zasilania i całego sprzętu może zależeć nasze bezpieczeństwo, powinniśmy wybierać rozważnie. Aby zapewnić urządzeniom niezawodność działania, należy sięgać po sprawdzony sprzęt, czego przykładem może być nowoczesny akumulator żelowy 12V 100 Ah. Akumulatory żelowe słyną z tego, że są niezawodne i posiadają długi okres żywotności. Ta innowacyjna konstrukcja wyróżnia się dodatkowo wszechstronnością, gdyż znajdują one zastosowanie w rozmaitych urządzeniach. Akumulator żelowy 12V 100 Ah to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie solidność i wytrzymałość. Trwała obudowa i bezobsługowość sprawiają, że baterie mogą być wykorzystywane w różnych warunkach. Jednym z najchętniej wybieranych ogniw jest akumulator żelowy HZY EV 12-100 o dawnych parametrach 12V 100 Ah, a obecnych 12V 105 Ah. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy źródła energii codziennie, czy co jakiś czas, sprawdzi się znakomicie.

Wydajny akumulator żelowy 12V 100Ah jest najchętniej wykorzystywany do obsługi codziennych urządzeń elektroniki domowej, wózków inwalidzkich i maszyn czyszczących. Dobrze znosi nawet głębokie rozładowywania oraz pozwala na bezpieczne magazynowanie. Akumulator 12V 100 Ah jest produkowany z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Wysoka rekombinacja gazu nie pozwala na występowanie korozji oraz minimalizuje występowanie osiadania siarki, dlatego też bateria ta wyróżnia się na tle pozostałych urządzeń dostępnych na rynku. Stawiamy na bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego akumulator 12V 100 Ah posiada Certyfikat Europejski CE. Wysokiej jakości połączenia pomiędzy baterią a mostkami ołowianymi nie pozwalają na uszkodzenie spawów. Dzięki temu akumulatory żelowe 12V 100 Ah posiadają wydłużoną żywotność i bezproblemowo służą przez wiele lat.

Istotny jest też fakt wygody użytkowania - akumulatory żelowe 12V 100 Ah pracują zarówno w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu pozwalają na zlikwidowanie wielu uciążliwych niedogodności. Szeroka oferta sprawia, że bez problemu możemy dobrać odpowiednie do naszych potrzeb źródło energii. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest Państwu akumulator żelowy 12V 100 Ah, czy dowolny inny produkt, u nas znajdą Państwo najlepsze urządzenie do swoich potrzeb. Gdzie najlepiej kupić akumulator żelowy 12v 100ah?

Najlepsze akumulatory żelowe 12V 100 Ah oferujemy w naszym sklepie. Atrakcyjna cena w połączeniu z wytrzymałością i idącą za tym żywotnością sprawia, że proponowane urządzenia są w pełni użyteczne i wszechstronne. Niewątpliwym atutem jest również Certyfikat Europejski CE, informujący o spełnianiu należytych standardów. Co także istotne, akumulatory żelowe z naszego sklepu są w pełni bezpieczne. Jeśli są Państwo zainteresowani, serdecznie zachęcamy do kontaktu i zakupu - gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanego asortymentu!

Gdzie najlepiej kupić akumulator żelowy 12v 100ah?

Najlepsze akumulatory żelowe 12V 100 Ah oferujemy w naszym sklepie. Atrakcyjna cena w połączeniu z wytrzymałością i idącą za tym żywotnością sprawia, że proponowane urządzenia są w pełni użyteczne i wszechstronne. Niewątpliwym atutem jest również Certyfikat Europejski CE, informujący o spełnianiu należytych standardów. Co także istotne, akumulatory żelowe z naszego sklepu są w pełni bezpieczne. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem akumulatora żelowego 12v 100h lub innego modelu, serdecznie zachęcamy do kontaktu i zakupu - gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanego asortymentu!

Informacje dodatkowe

Akumulator żelowy 12v 100ah cechuje się długą żywotnością użytkowania, która mieści się w przedziale 600 - 700 cykli ładowania. Dodatkowo akumulator nie wymaga uzupełniania elektrolitu. Pomimo swojego bardzo powolnego okresu rozładowywania, nie zaleca się przekraczać rozładowania poniżej progów napięcia. Nie zaleca się też przechowywania akumulatora w rozładowanym stanie. Akumulator żelowy 12v 100ah po sześciomiesięcznym okresie nieużytkowania, powinien zostać ponownie naładowany.

Leria
Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.