Akumulator żelowy 12V 12ah

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Akumulator żelowy 12v

Akumulator żelowy 12v – trwałość i niezawodność

Trwałość, bezpieczeństwo i komfort to cechy akumulatorów żelowych. Ich żywotność może wynosić nawet 12 lat. Wysoką jakość tych produktów potwierdza kilka certyfikatów, w tym najważniejszy – Certyfikat Europejski CE. Akumulator żelowy 12v wykonywany jest z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Żelowany elektrolit pozwala na zwiększenie liczby ładowań, nie ma też potrzeby uzupełniania elektrolitu. Akumulatory żelowe 12v sprawdzają się idealnie w urządzeniach, które często są uruchamiane lub pracują non stop. Docenią je także klienci, dla których liczy się bezpieczeństwo. Żelowy akumulator HZY EV 12Ah ma bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzi się na jachtach, łodziach, w rożnego rodzaju wózkach – inwalidzkich lub golfowych, jak również w innych pojazdach elektrycznych i w wielu urządzeniach.

 

Akumulatory żelowe 12v – nowoczesne i przyjazne dla środowiska

Akumulator żelowy 12ah charakteryzuje bardzo duża wydajność, jego zaletą jest to, że może pracować w dowolnym położeniu. Ten akumulator żelowy 12v cechuje także duża odporność na zwarcia, jest bezobsługowy, a także przyjazny dla środowiska, bowiem nie emituje do atmosfery szkodliwych oparów kwasu siarkowego. Akumulator HZY EV 12Ah może być stosowany zarówno przy niskich temperaturach – aż do minus 20 stopni Celsjusza, jak i w wysokich – do 50 stopni C. Akumulatory te mogą być aż do 6 miesięcy magazynowane bez konieczności ich ładowania. Solidna,wzmocniona obudowa chroni urządzenie przed awariami. Akumulatory te dzięki swojej wysokiej jakości cieszą się od kilkunastu lat nieustającą renomą na polskim rynku.

Leria
Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.