Leria /

Akumulatory do kamperów

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

AKUMULATORY DO KAMPERÓW

Jako autoryzowany dystrybutor akumulatorów HAZE w Polsce pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości akumulatory do kamperów, które cechują się niezwykłą trwałością. Wysoką jakość naszych akumulatorów potwierdza Certyfikat Europejski CE, a także inne certyfikaty bateryjne obowiązujące w Unii Europejskiej.

ŻELOWE AKUMULATORY DO CAMPERÓW HAZE serii HZY EV

Seria HZY EV przeznaczona jest do codziennej pracy cyklicznej. Akumulatory do camperów z serii HZY EV nie rozładowują się nawet przez 6 miesięcy magazynowania, dzięki czemu charakteryzuje je wysoka wydajność. Co więcej, akumulatory do kamperów są również bezobsługowe, ze względu na wypełnienie żelowe, które nie paruje, a więc nie ma konieczności uzupełniania elektrolitu. Akumulatory te nie emitują szkodliwych oparów kwasu siarkowego do atmosfery, a więc są także przyjazne dla środowiska naturalnego. W przeciwieństwie do tradycyjnych akumulatorów żelowe akumulatory do kamperów mogą być używane zarówno w pozycji poziomowej np. w kabinie pasażerskiej, jak i pionowej. Nasze produkty są niezwykle odporne na przechyły, wstrząsy oraz działanie niskich i wysokich temperatur (od -20°C do +50°C). Żelowe akumulatory do kamperów to najczęściej stosowane akumulatory w tego typu pojazdach.

12 LAT BEZAWARYJNEJ PRACY

Oferujemy akumulatory do kamperów o różnych pojemnościach – od 7,5 Ah do 246 Ah – w naszej ofercie znajduje się aż 17 modeli przeznaczonych do pracy cyklicznej. Gwarantujemy 12-letnią nominalną żywotność wszystkich akumulatorów żelowych HAZE serii HZY EV – unikalna konstrukcja wyprowadzeń baterii i mostków ołowianych zapewnia bezawaryjną pracę przez cały okres żywotności akumulatora. Akumulatory do kamperów z żelowym wypełnieniem są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu, dzięki temu, że charakteryzuje je odporność na zwarcia oraz bezobsługowość. Żelowe akumulatory do kamperów sprawdzają się również w maszynach czyszczących, wózkach inwalidzkich, przyczepach campingowych, łodziach z silnikami elektrycznymi, oświetleniu oraz systemach energii odnawialnej. Zamówione akumulatory do kamperów dostarczamy zarówno Klientom detalicznym, jak i sklepom, instalatorom oraz firmom serwisowym.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów i doradzimy wybór odpowiednich akumulatorów. Żelowe akumulatory do kamperów sprawią, że unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek w podróży i bezpiecznie dotrzesz do celu.

Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.