Akumulatory do kamperów

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

AKUMULATORY DO KAMPERÓW

Jako autoryzowany dystrybutor generatorów HAZE w Polsce pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości akumulatory żelowe do kamperów, które cechują się niezwykłą trwałością. Wydajność naszych ogniw potwierdza Certyfikat Europejski CE, a także inne świadectwa bateryjne obowiązujące w Unii Europejskiej.

ŻELOWE AKUMULATORY DO CAMPERÓW HAZE serii HZY EV

Seria HZY EV przeznaczona jest do codziennej pracy cyklicznej. Akumulatory do kamperów tego rodzaju nie rozładowują się nawet przez 6 miesięcy magazynowania, dzięki czemu charakteryzuje je wysoka wydajność. Sprawia to, że są urządzeniami niezwykle funkcjonalnymi oraz opłacalnymi. Co więcej, akumulatory do kamperów są również bezobsługowe, ze względu na wypełnienie żelowe, które nie paruje, a więc nie ma konieczności uzupełniania elektrolitu. Baterie te nie emitują szkodliwych oparów kwasu siarkowego do atmosfery, a więc są także przyjazne dla środowiska naturalnego. W przeciwieństwie do tradycyjnych konstrukcji, akumulatory do kamperów mogą być używane zarówno w pozycji poziomowej np. w kabinie pasażerskiej, jak i pionowej. Nasze produkty są niezwykle odporne na przechyły, wstrząsy oraz działanie niskich i wysokich temperatur (od -20°C do +50°C). Profesjonalne akumulatory do kamperów to najczęściej stosowane baterie w tego typu pojazdach..

12 LAT BEZAWARYJNEJ PRACY

Oferujemy akumulatory do kamperów o różnych pojemnościach - od 7,5 Ah do 246 Ah. W naszej ofercie znajduje się aż 17 modeli przeznaczonych do pracy cyklicznej. Gwarantujemy 12-letnią nominalną żywotność wszystkich akumulatorów żelowych do kamperów HAZE z serii HZY EV. Unikalna konstrukcja wyprowadzeń baterii i mostków ołowianych zapewnia bezawaryjną pracę przez cały okres żywotności ogniwa. Nowoczesne akumulatory do kamperów są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu, dzięki temu, że charakteryzuje je odporność na zwarcia oraz bezobsługowość.

Niewątpliwym atutem jest uniwersalność baterii, ponieważ akumulatory do kamperów sprawdzają się również w maszynach czyszczących, wózkach inwalidzkich, przyczepach campingowych, łodziach z silnikami elektrycznymi, oświetleniu oraz systemach energii odnawialnej. W celu utrzymania wysokiego standardu usług, proponujemy rozwiązanie, w którym nasz zespół dostarczy zamówione akumulatory żelowe. Sklep Leria oferuje taką metodę zarówno Klientom detalicznym, jak i instalatorom oraz firmom serwisowym.

Uniwersalne akumulatory do kamperów

Oferowane przez nas akumulatory do kamperów sprawią, że korzystanie z pojazdu będzie łatwiejsze oraz przyjemniejsze — poprzez uniknięcie ewentualnych problemów z ich funkcjonowaniem. Niewątpliwym atutem jest również fakt, że mogą one zostać wykorzystane do innych urządzeń. Świadczy to o uniwersalności produktów, a w połączeniu z wytrzymałością i atrakcyjną ceną w naszym sklepie akumulatory żelowe do kamperów okazują się niezwykle opłacalne. Jeśli są Państwo zainteresowani — serdecznie zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych baterii i doradzimy wybór odpowiednich ogniw. Proponowane akumulatory do kamperów sprawią, że unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek w podróży i bezpiecznie dotrzesz do celu.

Akumulatory do kamperów, a żywotność

Warto mieć na uwadze, że akumulatory do kamperów mają swoją żywotność mierzoną w cyklach. Długość jego funkcjonowania może się różnić w zależności od funkcjonowania. Wszystko zależy od tego, czy będzie dochodziło do mocnego rozładowywania do granic możliwości, czy nie. Akumulatory do kamperów są podatne również na warunki atmosferyczne, które mogą nieco manewrować żywotnością baterii. Niemniej jednak w dobie dzisiejszej technologii, kampery posiadają komputer pokładowy, który pozwoli na monitorowanie akumulatora w czasie rzeczywistym. Bardzo istotną sprawą, aby wydłużyć żywotność jest systematyczne dbanie o nie. Akumulatory do kamperów są wrażliwe na zanieczyszczenia, dlatego warto zadbać do niego, aby cieszyć się dłuższą i sprawniejszą jazdą.

Leria
Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.