Akumulatory AGM HAZE - HZB - Akumulatory do UPS

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Seria HZB to akumulatory marki HAZE Battery Company Ltd. idealne do systemów zasilania awaryjnego oraz rozruchu silników i maszyn przemysłowych.


Akumulatory wykonane są w technologii AGM. Posiadają elektrolit unieruchomiony w absorpcyjnej macie szklanej (ang. AGM - Absorbent Glass Mat), co zabezpiecza przed jego parowaniem i eliminuje konieczność obsługi. Akumulatory mogą pracować w przechyle o 90°, są bezpieczne w użytkowaniu i nieszkodliwe dla zdrowia, w odróżnieniu od akumulatorów kwasowych emitujących toksyczne opary kwasu siarkowego.

Akumulatory HZB posiadają nominalną żywotność 12 lat, spełniają wszystkie wymogi jakościowe norm Unii Europejskiej (896-2, DIN 43534, BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989).

Akumulatory HZB dedykowane są do pracy buforowej w systemach zasilania awaryjnego, UPS, podtrzymaniu energii. Zapewniają stabilność potrzymania zasilania i doskonałe parametry pracy.

Co więcej, akumulatory HZB oferują podwyższone prądy rozruchowe (aż do 1870A !), co sprawia, że idealnie nadają się do rozruchu maszyn przemysłowych, silników spalinowych czy sterów strumieniowych. Seria HZB obejmuje akumulatory od 18Ah aż do 262Ah!

Od 2002r w serię HZB zaopatrujemy liczne kopalnie, stocznie, szpitale, lotniska, operatorów telefonii i Internetu, włączając największe krajowe korporacje.

 

Katalog Akumulatory HAZE HZB

Cennik

Tabela wymiarów

 

Leria
Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.