Leria /

Akumulatory żelowe HAZE - HZY EV - Akumulatory do maszyn czyszczących

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Seria HZY to bezobsługowe akumulatory żelowe o 12-letniej żywotności. Zapewniają wysoką wydajność podczas długich rozładowań i bezproblemowe magazynowanie energii — do 6 miesięcy bez ładowania.

Odmiana EV to akumulatory idealne do współpracy z silnikiem elektrycznym (ang. Electric Vehicle), a także częstej, codziennej pracy cyklicznej. Bardzo dobrze tolerują głębokie rozładowania (deep cycle) oraz charakteryzują się podwyższoną ilością cykli ładowania i rozładowania.

Baterie HZY EV są najczęściej spotykanymi akumulatorami w Polsce w wózkach i skuterach inwalidzkich, kamperach oraz profesjonalnych maszynach czyszczących i wózkach magazynowych. Zaopatrujemy setki sklepów medycznych, instalatorów i firm serwisowych./p> 

Akumulatory żelowe do wózków inwalidzkich - niezawodność i łatwa obsługa

Akumulatory do wózków inwalidzkich wyposażone są w uchwyty, które pozwalają w łatwy sposób je przenosić. Baterie te wykonane są w nowoczesnej technologii, wykorzystany w nich elektrolit ma konsystencję żelu i zagęszczany jest mieszanką krzemionki. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką sprawność akumulatorów żelowych, długą żywotność i bezawaryjną pracę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań ogniwa te są ponadto odporne na korozję oraz wyeliminowano ich niekorzystny wpływ na zdrowie. To również produkty przyjazne środowisku naturalnemu – nie emitują bowiem szkodliwych oparów kwasu siarkowego.

Akumulatory żelowe z naszej oferty cechuje także duże bezpieczeństwo. Są odporne na zwarcia, a wzmocniona i szczelna obudowa gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu. Akumulatory te spełniają również szereg restrykcyjnych norm narzuconych przez Unię Europejską (EUROBAT). Mogą bez przeszkód pracować w pojemnikach ochronnych.

W proponowanych akumulatorach został wykorzystany tzw. proces rekombinacji, który polega na tym, że zachodzi w nim reakcja chemiczna, w wyniku której powstały tlen i wodór zamienia się w wodę, więc nie trzeba jej regularnie uzupełniać.

Szerokie zastosowanie

Akumulatory żelowe HZY EV sprawdzą się doskonale do skuterów, kamperów, przyczepach campingowych, łodzi czy oświetlenia. Występują w różnych wielkościach, napięciach (6V i 12V) i pojemnościach. Konstrukcje żelowe HZY EV to sprawdzona jakość - są w powszechnym użyciu i cieszą się powodzeniem już od 2002 roku. Zaletą tych nowoczesnych ogniw jest także ich bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Akumulatory żelowe do łodzi i wózków inwalidzkich mogą bowiem pracować w każdej pozycji – zarówno w pionie, jak i w poziomie. Są bardzo odporne na zwarcia, a dzięki szczelnej i wzmocnionej obudowie, bezpieczne podczas transportu. Akumulatory te są w pełni bezobsługowe i odporne na zmienne temperatury. Pracują bezawaryjnie zarówno przy temperaturze -20 stopni C, jak i +50

 

Katalog Akumulatory żelowe HAZE HZY

Cennik

Tabela wymiarów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akumulator żelowy 12v Akumulator żelowy 18ah Akumulator żelowy 45ah Akumulator żelowy 60ah Akumulator żelowy 75ah Akumulator żelowy 6v Akumulator żelowy 12V 100Ah Akumulatory do Kamperów

Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.