Leria /

Akumulatory żelowe HAZE - HZY EV - Akumulatory do maszyn czyszczących

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Seria HZY to akumulatory wykonane w technologii żelowej, bezobsługowe, o 12-letniej żywotności. Zapewniają wysoką wydajność podczas długich rozładowań i bezproblemowe magazynowanie, do 6 miesięcy bez ładowania.

Odmiana EV to akumulatory idealne do współpracy z silnikiem elektrycznym (ang. Electric Vehicle), a także częstej, codziennej pracy cyklicznej. Bardzo dobrze tolerują głębokie rozładowania, charakteryzują się podwyższoną ilością cykli ładowania / rozładowania.

Akumulatory HZY EV są najczęściej spotykanymi akumulatorami w Polsce w wózkach i skuterach inwalidzkich, camperach oraz profesjonalnych maszynach czyszczących i wózkach magazynowych. Zaopatrujemy setki sklepów medycznych, instalatorów i firm serwisowych.

 

Akumulatory żelowe do wózków inwalidzkich - niezawodność i łatwa obsługa
Niezawodność, bezpieczeństwo i trwałość to cechy akumulatorów żelowych. Ich uniwersalność sprawia, że mogą zasilać bardzo różne urządzenia czy pojazdy. Wykorzystywane są między innymi w samochodach, łodziach i jachtach, kasach fiskalnych, maszynach czyszczących, a także w elektrycznych wózkach inwalidzkich.


Akumulatory żelowe do wózków inwalidzkich doskonale sprawdzają się w pracy cyklicznej, codziennej. Wybierając odpowiedni model, należy zwrócić uwagę na miejsce, w którym ma być zamontowany i jego wymiar, by się upewnić, że montaż będzie możliwy. Akumulatory do wózków inwalidzkich to zakup na lata, ich żywotność wynosi bowiem 12 lat. W Polsce najczęściej spotyka się akumulatory żelowe do wózków inwalidzkich w wersji HZY EV, które są przeznaczone ściśle do współpracy z silnikami elektrycznymi (ang. Electric Vehicle). Tego typu akumulatory do wózków inwalidzkich bardzo dobrze tolerują nawet głębokie rozładowanie, a ich zaletą jest podwyższona ilość cykli ładowania i rozładowania.


Szerokie zastosowanie
Akumulatory żelowe do wózków inwalidzkich sprawdzą się także doskonale w skuterach, camperach, przyczepach campingowych czy oświetleniu. Występują w bardzo różnych wielkościach, różnią się między sobą także wagą, napięciem i pojemnością. Akumulatory żelowe do wózków inwalidzkich to sprawdzona jakość. Są w powszechnym użyciu i cieszą się powodzeniem już od 2002 roku.

Zaletą tych nowoczesnych akumulatorów jest także ich bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Akumulatory do wózków inwalidzkich mogą bowiem pracować w każdej pozycji – zarówno w pionie, jak i w poziomie. Są bardzo odporne na zwarcia, a dzięki szczelnej i wzmocnionej obudowie, bezpieczne podczas transportu. Akumulatory te są w pełni bezobsługowe i odporne na zmienne temperatury. Pracują bezawaryjnie zarówno przy temperaturze -20 stopni C, jak i przy wnoszącej +50 stopni.

Akumulatory żelowe to profesjonalne produkty, które spełniają wiele restrykcyjnych, wymaganych przez Unię Europejską norm. Z zalet tych urządzeń korzystają nie tylko użytkownicy polskich dróg, ale też stocznie, kopalnie, firmy instalacyjne i wiele innych przedsiębiorstw. Akumulatory żelowe wykonywane są w nowoczesnej technologii, dzięki której pracują one bez żadnych problemów przez cały okres ich żywotności. Spełniają swoje zadanie w stu procentach, nawet po długim okresie magazynowania. Można je bowiem przechowywać aż do 6 miesięcy bez konieczności ładowania. Akumulatory żelowe to najlepszy i niezawodny sposób na zasilanie elektrycznych wózków inwalidzkich, jak i innych miejskich pojazdów.

 

Katalog Akumulatory żelowe HAZE HZY

Cennik

Tabela wymiarów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akumulator żelowy 12v Akumulator żelowy 18ah Akumulator żelowy 45ah Akumulator żelowy 60ah Akumulator żelowy 75ah Akumulator żelowy 6v Akumulator żelowy 12V 100Ah Akumulatory do Kamperów

Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.