Akumulatory żelowe HAZE - HZY MARINE

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Wydajne akumulatory Marine dla zastosowań morskich

Seria HZY to akumulatory do jachtów wykonane w technologii żelowej, bezobsługowe, o 12-letniej żywotności. Zapewniają wysoką wydajność podczas długich rozładowań i wysokie prądy rozruchowe. Te akumulatory do jachtów gwarantują bezproblemowe zimowanie - do 6 miesięcy bez ładowania.

Odmiana MARINE to akumulatory o wzmocnionej obudowie, idealne do jachtów i łodzi. Zaprojektowane zostały dwufunkcyjnie: do rozruchu silnika oraz niezawodnego zasilania sprzętu pokładowego. Akumulator żelowy MARINE toleruje przechyły do 90°, a nawet ciągłą pracę w poziomie oraz posiada wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie.

Akumulatory żelowe HZY MARINE do łodzi posiadają podwójne wyprowadzenia - na klemy i przewody oczkowe. Mogą być też zainstalowane w pojemnikach ochronnych. Zaopatrujemy kilkadziesiąt stoczni na terenie Polski, Niemiec i Skandynawii, wiele firm serwisujących i importujących jachty oraz łodzie. Akumulatory HZY MARINE to gwarancja niezawodności w trudnych morskich warunkach.

Żelowe akumulatory do jachtów i łodzi – bezobsługowe i bezkonkurencyjne

Dobrej jakości akumulatory do łodzi i jachtów to gwarancja sprawnego działania urządzeń, które zasilają. Za ogniwa o najwyższej jakości i najnowocześniejsze uznawane są bezobsługowe generatory żelowe marki HAZE Battery. Ich zastosowanie może być bardzo różnorodne. Zasilają tak niewielkie urządzenia jak kasy fiskalne, ale również samochody czy dużej wielkości jachty i łodzie.

Seria MARINE to żelowe akumulatory do jachtów i łodzi. Są wyjątkowo trwałe, gdyż ich żywotność to aż 12 lat. Zaletą akumulatorów MARINE jest także możliwość bezpiecznego magazynowania zimą, nawet przez 6 miesięcy bez konieczności ładowania. Akumulatory do łodzi i jachtów są dwufunkcyjne. Akumulatory żelowe MARINE służą zarówno do rozruchu silnika, jak i zasilania niezbędnego na pokładzie sprzętu – nawigacji, klimatyzacji czy elektryki. Akumulator żelowy MARINE do łodzi posiada wzmocnioną obudowę, dzięki czemu jest bardzo odporny na wstrząsy i uszkodzenia podczas transportu i składowania.

Akumulatory do łodzi i jachtów w wersji HZY MARINE są niezawodne nawet podczas długich i trudnych morskich wypraw. Znajdują się w nich podwójne wyprowadzenia na przewody oczkowe i klemy. Istotną zaletą akumulatorów MARINE do łodzi jest to, że mogą one pracować bez przeszkód nawet podczas przechyłu do 90 stopni, jak również w poziomie.

Wysoka sprawność i długa żywotność

Jednostki pływające mają to do siebie, że posiadają mnóstwo przeróżnych przewodów elektrycznych. Przekłada się to na spore zużycie energii elektrycznej. Akumulatory Marine zostały przystosowane do takich obciążeń energetycznych. Te bezobsługowe akumulatory do łodzi i jachtów dostarczają odpowiedni prąd rozruchowy, aby cały proces przebiegał płynnie i bezproblemowo. Akumulator żelowy do łodzi ma to do siebie, że zawarty w nim żel krzemionkowy sprawia, iż akumulator wolniej oddaje energię, dzięki temu jego żywotność się zwiększa.

Akumulatory żelowe do jachtów i łodzi wyposażone są w uchwyty, które pozwalają w łatwy sposób je przenosić. Pozwala to na zwiększenie wygody oraz funkcjonalności ich zastosowań. Żelowe akumulatory do jachtów i łodzi wykonane są w nowoczesnej technologii — wykorzystany w nich elektrolit ma konsystencję żelu i zagęszczany jest mieszanką krzemionki. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką sprawność ogniw, długą żywotność i bezawaryjną pracę. Żelowe akumulatory do jachtów mają aż 12-letnią żywotność, co potwierdza certyfikat bateryjny obowiązujący w Unii Europejskiej. Warto dodać, że generatory w akumulatorach żelowych do łodzi są także przyjazne środowisku naturalnemu – nie emitują bowiem szkodliwych oparów kwasu siarkowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań akumulatory żelowe do łodzi są również odporne na korozję, a ponadto wyeliminowano ich niekorzystny wpływ na zdrowie.

Żelowe akumulatory do łodzi i jachtów cechuje także duże bezpieczeństwo. Są odporne na zwarcia, a wzmocniona i szczelna obudowa gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu. Akumulatory te spełniają również szereg restrykcyjnych norm narzuconych przez Unię Europejską (EUROBAT). Mogą bez przeszkód pracować w pojemnikach ochronnych. Akumulatory MARINE mają również zwiększoną tolerancję niskiej jakości parametrów ładowania (często występujących w marinach) i są bardzo odporne na wstrząsy i wibracje, a także na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą bez przeszkód pracować na zewnątrz.

W ogniwach żelowych został wykorzystany tzw. proces rekombinacji, który polega na tym, że zachodzi w nim reakcja chemiczna, w wyniku której powstały tlen i wodór zamienia się w wodę, więc nie trzeba jej regularnie uzupełniać. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą akumulatorów do łodzi i jachtów MARINE.

Technologię tę doceniają największe polskie stocznie jachtowe, które stosują w swoich produktach właśnie żelowe konstrukcje marki HAZE. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem, gwarantujemy, że nasze akumulatory do jachtów spełnią wszelkie oczekiwania. Wysoka jakość wykonania, a także idąca za tym precyzja umożliwi wykorzystanie ich w każdych warunkach. Niewątpliwym atutem jest fakt, że akumulatory żelowe Marine można także stosować podczas morskich wypraw, gdzie warunki są niekorzystne ze względu na duże zasolenie wody sprzyjające powstawaniu korozji. Dzięki wytrzymałości nasze akumulatory nie zardzewieją. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo w pełni zadowoleni - zapraszamy!

 

Katalog Akumulatory żelowe HAZE HZY

Cennik

Tabela wymiarów

 

Leria
Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.