Leria /

Akumulatory żelowe HAZE - HZY MARINE

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Seria HZY to akumulatory wykonane w technologii żelowej, bezobsługowe, o 12-letniej żywotności. Zapewniają wysoką wydajność podczas długich rozładowań i wysokie prądy rozruchowe. Gwarantują bezproblemowe zimowanie - do 6 miesięcy bez ładowania.

Odmiana MARINE to akumulatory o wzmocnionej obudowie, idealne do jachtów i łodzi. Zaprojektowane zostały dwufunkcyjnie: do rozruchu silnika oraz niezawodnego zasilania sprzętu pokładowego. Akumulatory MARINE tolerują przechyły do 90°, a nawet ciągłą pracę w poziomie, posiadają wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie.

Akumulatory HZY MARINE  posiadają podwójne wyprowadzenia: na klemy i przewody oczkowe, mogą być zainstalowane w pojemnikach ochronnych.

Zaopatrujemy kilkadziesiąt stoczni na terenie Polski, Niemiec i Skandynawii, wiele firm serwisujących i importujących jachty i łodzie. Akumulatory HZY MARINE to gwarancja niezawodności w trudnych morskich warunkach.

 

Żelowe akumulatory do jachtów i łodzi – bezobsługowe i bezkonkurencyjne
Dobrej jakości akumulator to gwarancja sprawnego działania urządzenia, które jest w niego wyposażone. Za akumulatory o najwyższej jakości i najnowocześniejsze uznawane są bezobsługowe akumulatory żelowe. Ich zastosowanie może być bardzo różnorodne. Zasilają tak niewielkie urządzenia jak kasy fiskalne, ale również samochody czy dużej wielkości jachty i łodzie.

MARINE to żelowe akumulatory do jachtów i łodzi. Są wyjątkowo trwałe, ich żywotność to aż 12 lat. Ich zaletą jest także możliwość bezpiecznego magazynowania ich zimą, nawet przez 6 miesięcy bez konieczności ładowania. Akumulatory do łodzi i jachtów są dwufunkcyjne. Służą zarówno do rozruchu silnika, jak również zasilają niezbędny na pokładzie sprzęt – na przykład nawigacyjny. Akumulatory żelowe do łodzi mają wzmocnioną obudowę, dzięki czemu są bardzo odporne na wstrząsy i uszkodzenia podczas transportu i składowania.

Akumulatory do jachtów w wersji HZY MARINE są niezawodne nawet podczas długich i trudnych morskich wypraw. Znajdują się w nich podwójne wyprowadzenia na przewody oczkowe i klemy. Istotną zaletą akumulatorów do łodzi jest to, że mogą one pracować bez przeszkód nawet podczas przechyłu do 90 stopni, jak również w poziomie.


Wysoka sprawność i długa żywotność
Akumulatory żelowe do łodzi wyposażone są w uchwyty, które pozwalają w łatwy sposób je przenosić. Żelowe akumulatory do jachtów wykonane są w nowoczesnej technologii, wykorzystany w nich elektrolit ma konsystencję żelu i zagęszczany jest mieszanką krzemionki. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką sprawność akumulatorów, długą żywotność i bezawaryjną pracę. Żelowe akumulatory do jachtów mają aż dwunastoletnią żywotność, co potwierdza certyfikat bateryjny obowiązujący w Unii Europejskiej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań akumulatory żelowe do łodzi są odporne na korozję, wyeliminowany został także ich niekorzystny wpływ na zdrowie. To także produkty przyjazne dla środowiska naturalnego – nie emitują bowiem szkodliwych oparów kwasu siarkowego.

Żelowe akumulatory do łodzi i jachtów cechuje także duże bezpieczeństwo. Są odporne na zwarcia a wzmocniona i szczelna obudowa gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu. Akumulatory te spełniają również szereg restrykcyjnych norm narzuconych przez Unię Europejską. Mogą bez przeszkód pracować w pojemnikach ochronnych. Akumulatory w wersji MARINE mają również zwiększoną tolerancję niskiej jakości parametrów ładowania i są bardzo odporne na wstrząsy i wibracje, a także na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą bez przeszkód pracować na zewnątrz.


W akumulatorach żelowych został wykorzystany tak zwany proces rekombinacji, który polega na tym, że zachodzi w nim reakcja chemiczna, w wyniku której powstały tlen i wodór zamienia się w wodę, więc nie trzeba jej regularnie uzupełniać.
Technologię tę doceniają największe polskie stacje jachtowe, które stosują w swoich produktach właśnie żelowe akumulatory.

 

Katalog Akumulatory żelowe HAZE HZY

Cennik

Tabela wymiarów

 

Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.