Ładowarki i prostowniki do akumulatorów żelowych. Akcesoria - ładowarki uniwersalne, do wózków inwalidzkich i skuterów.

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Wydajne prostowniki do akumulatorów żelowych

Firma Leria oferuje profesjonalne prostowniki automatyczne o napięciach 12V, 24V, 36V i 48V o prądach ładowania do nawet 100A!

Odpowiedni prostownik to długa żywotność akumulatora

Stosowanie profesjonalnej i odpowiedniej do danego urządzenia ładowarki automatycznej przedłuża żywotność sprzętu i gwarantuje jego sprawne działanie. Prostownik do akumulatorów żelowych może mieć szereg zastosowań dodatkowych, a jednym z nich jest funkcja zimowego podtrzymania baterii. Ponadto, wybierając urządzenie warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań - jak często będzie używany, w jakich warunkach, a także jakie są nasze oczekiwania względem prostownika do akumulatorów żelowych.

Niektóre z oferowanych prostowników mają dodatkową funkcję odsiarczania akumulatora, która umożliwia naprawę uszkodzonych ładowarek w bezpieczny i prosty sposób.

Oferujemy specjalistyczne prostowniki do akumulatorów żelowych używanych w pojazdach inwalidzkich z wyjściem 3-pinowym, występującym w zdecydowanej większości wózków, jak i skuterów elektrycznych renomowanych producentów.

W naszej ofercie dostępne są także adaptery, kable i inne akcesoria do generatorów prądu.

Prostownik do akumulatorów żelowych – uniwersalny czy dedykowany?

Nowoczesna ładowarka do akumulatorów to urządzenie inteligentne, które pozwala naładować przyrząd do pełna w krótkim czasie. Wysokiej jakości prostowniki do akumulatorów żelowych mają też liczne zabezpieczenia - nie tylko przywracają ogniwo do życia, ale też wyposażone są w system chłodzenia i kontroli temperatury.

Urządzeniami najbardziej zaawansowanymi technologicznie są prostowniki mikroprocesorowe, które są wyjątkowo bezpieczne i mają dużo więcej zalet niż te standardowe. Należy do nich między innymi automatyczne zakończenie ładowania, możliwość ładowania ogniwa bez konieczności odłączania go od urządzenia, które zasila, bezobsługowa stabilizacja napięcia czy ochrona przed zwarciem. Prostownik do akumulatorów żelowych powinien odpowiadać wszystkim parametrom generatora, by ich współpraca przebiegała sprawnie, a sam akumulator był żywotny i działał bezawaryjnie przez długie lata. Właśnie dlatego należy gruntownie przemyśleć, jaką ładowarkę wybrać. By dokonać odpowiedniego zakupu prostownika do akumulatorów żelowych najlepiej skonsultować się z wykwalifikowanym sprzedawcą, który służy profesjonalną radą i pomocą.

Jeżeli stoją Państwo przed koniecznością wyboru urządzenia - zachęcamy do kontaktu. Nasz wykwalifikowany personel chętnie pomoże, aby prostownik do akumulatorów żelowych został prawidłowo dobrany i spełniał wszelkie oczekiwania. Zapewniamy, że każdy znajdzie odpowiedni prostownik do akumulatorów żelowych dla siebie. Oprócz samych ładowarek, w naszym sklepie można się także zaopatrzyć w inne niezbędne akcesoria jak różnego rodzaju osłony i wiele więcej. Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas prostowniki do akumulatorów żelowych spełni Państwa oczekiwania!

Działanie prostownika

Prostownik do akumulatorów żelowych posiada automatyczny tryb podtrzymywania napięcia. Dzięki temu, kiedy dojdzie do jakichkolwiek spadków napięć energii, prostownik automatycznie będzie korygował prąd podawany akumulatorowi. Tryb ten pozwala na to, aby prostownik był podłączony do akumulatora na dłużej. Należy jednak pamiętać, aby akumulator żelowy ładować tylko prostownikiem do akumulatorów żelowych. Wykorzystanie prostownika kwasowego przyczyni się do zepsucia akumulatora.

 

 

Cennik

 

Leria
Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.