Akumulator żelowy 18ah

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Akumulator żelowy 18ah – jakość na lata

Akumulatory żelowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Charakteryzują się trwałością i niezawodnością. Akumulator HZY-EV12-18 to model bezobsługowy, który może być magazynowany nawet przez okres 6 miesięcy bez konieczności ładowania go. Akumulator żelowy 18 ah najczęściej stosowany jest w elektrycznych wózkach inwalidzkich, maszynach czyszczących, camperach, a także na jachtach i łodziach. Akumulator HZY EV 18Ah doskonale się sprawdza podczas cyklicznej, codziennej pracy. Cechuje go też większa niż w przypadku innych akumulatorów ilość cykli ładowania i rozładowywania.

 

Trwałość i bezpieczeństwo

Akumulator żelowy 18ah może także pracować w dowolnym położeniu. Jego wysoką jakość i bezpieczeństwo potwierdzają liczne certyfikaty. Dużą zaletą akumulatora żelowego jest to, że jest przyjazny dla środowiska – nie emituje bowiem szkodliwych oparów kwasu siarkowego. Szczelna i trwała obudowa sprawia, że urządzenie jest bezpieczne podczas transportu. Może też pracować w niskich, jak i wysokich temperaturach. Prognozowana żywotność tego akumulatora to 12 lat.

Leria
Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.