Akumulatory AGM HAZE - HZS

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Seria HZS to akumulatory marki HAZE Battery Company Ltd. idealne do systemów zasilania awaryjnego oraz urządzeń medycznych, podnośników czy elektroniki domowej.

Akumulatory wykonane są w technologii AGM. Posiadają elektrolit unieruchomiony w absorpcyjnej macie szklanej (ang. AGM - Absorbent Glass Mat), co zabezpiecza przed jego parowaniem i eliminuje konieczność obsługi. Akumulatory mogą pracować w przechyle o 90°, są bezpieczne w użytkowaniu i nieszkodliwe dla zdrowia, w odróżnieniu od akumulatorów kwasowych emitujących toksyczne opary kwasu siarkowego.

Akumulatory HZS posiadają nominalną żywotność 5 lat, spełniają wszystkie wymogi jakościowe norm Unii Europejskiej (896-2, DIN 43534, BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989).

Akumulatory HZS dedykowane są do pracy buforowej w systemach zasilania awaryjnego, UPS, podtrzymaniu energii. Zapewniają stabilność potrzymania zasilania i doskonałe parametry pracy.

Seria obejmuje akumulatory o różnych pojemnościach, co sprawia, że znajdują szerokie zastosowanie także w sprzęcie medycznym (podnośniki, schodołazy), serwerach, kasach fiskalnych, systemach alarmowych czy oświetleniu awaryjnym.

W odróżnieniu od najtańszych serii akumulatorów oferowanych na serwisach internetowych, jakość  akumulatorów HAZE serii HZS jest potwierdzona 20-letnią obecnością na polskim rynku profesjonalnych rozwiązań elektrotechnicznych.

Akumulatory bezobsługowe (Akumulator AGM) – nowoczesność i niezawodność

Akumulatory HAZE AGM zastosowanie znajdują przede wszystkim w telekomunikacji, systemach nadzoru i nawigacji, energii odnawialnej, a także w systemach alarmowych, automatyce przemysłowej, energetyce i wielu innych branżach. Ich żywotność, w zależności od modelu, może wynosić maksymalnie do 12 lat. Krótszą mają akumulatory o mniejszej pojemności, przeznaczone do kas fiskalnych, systemów UPS podnośników i wielu innych urządzeń. Akumulatory HAZE wykonane w technologii AGM to urządzenia wysokiej jakości, które dają gwarancję długiego działania. Idealnie sprawdzą się w urządzeniach, które pracują codziennie, można je montować też w urządzeniach nietypowych, działają bowiem w każdym położeniu. 

 

Katalog Akumulatory HAZE HZS

Cennik

Tabela wymiarów

 

Leria
Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.