Akumulatory

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Firma Leria jest autoryzowanym importerem i dystrybutorem na terenie Polski akumulatorów HAZE Battery Company Ltd. Akumulatory wykonane w technologii żelowej i AGM posiadają nominalną żywotność do 12 lat, spełniają wszystkie wymogi jakościowe norm Unii Europejskiej.

Oferujemy akumulatory żelowe i akumulatory AGM oraz ładowarki automatyczne i akcesoria.
Posiadamy w ofercie całą gamę produktową marki HAZE:

Oferujemy wyłącznie nowe akumulatory HAZE podlegające oficjalnej gwarancji fabrycznej.
Zaufały nam tysiące firm na terenie całej Polski, sprawdź i Ty !

 

Porady

Instrukcja obsługi i instalacji

Ogólne warunki gwarancji

Regulamin

Formularz reklamacyjny

 

Jedną z największych zalet akumulatorów żelowych jest to, że są bezobsługowe. Jednak to nie jedyne atuty tych nowoczesnych i uniwersalnych akumulatorów. W porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami mają o wiele dłuższą żywotność, wynoszącą aż 12 lat. Żelowe akumulatory bezobsługowe mają zdolność powrotu do pełnej sprawności nawet ze stanu głębokiego rozładowania (deep cycle). Te cechy sprawiają, że akumulatory żelowe cieszą się powodzeniem w wielu branżach i są coraz częściej stosowane. Przykładem jest stosowanie akumulatora żelowego do wózka inwalidzkiego lub do łodzi. Akumulatory bezobsługowe HAZE dobrze tolerują wysoką temperaturę pracy, sprawdzają się też w temperaturach ujemnych.

Bezobsługowe akumulatory żelowe do łodzi cechuje także bardzo wysoka wydajność przy długich czasach rozładowań. Akumulator żelowy to także gwarancja bezpieczeństwa. Akumulatory żelowe do łodzi lub innych maszyn mogą być magazynowane nawet przez 9 miesięcy bez obaw o ich rozładowanie. Solidna obudowa sprawia, że akumulator żelowy do łodzi jest także bezpieczny podczas transportu (certyfikat bezpieczeństwa w transporcie wg norm IATA). Akumulatory żelowe to produkty przyjazne dla środowiska - nie emitują szkodliwych oparów kwasu siarkowego. Akumulatory żelowe HAZE dostępne są w 3 wersjach. MARINE – do łodzi i jachtów - to akumulatory zaopatrzone we wzmocnioną obudowę, EV - akumulatory idealne do współpracy z silnikiem elektrycznym (np.skutera, maszyny czyszczącej, schodołazu, wózka itp.) oraz wersja SOLAR – do fotowoltaiki - to akumulatory, które dostosowują się do wahań prądu i napięcia. Jeśli chodzi o akumulatory żelowe, sklep zaopatrzy Państwa także w wysokiej jakości akumulatory żelowe do wózków inwalidzkich. Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty doskonale sprawdzają się w praktyce.

Ogrom zastosowań
Żelowe akumulatory bezobsługowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzają się na jachtach i łodziach, a także w pojazdach elektrycznych (np. wózki inwalidzkie). Te nowoczesne akumulatory wykorzystywane są także w oświetleniu - na przykład miejskich reklam czy w sygnalizacji drogowej. Akumulator żelowy Idealnie sprawdzi się również w camperach, przyczepach campingowych, samochodach, jak również w maszynach czyszczących i systemach solarnych.

Powód, dlaczego warto wybrać akumulator żelowy

Dostępny w naszym sklepie akumulator żelowy znajdzie swoje zastosowanie w przenośnych oraz mobilnych urządzeniach, a to dlatego, że jest zdecydowanie bardziej odporny na uderzenia i ewentualne przechylenia niż akumulatory kwasowe. Mogą pracować nawet przechylone w pozycji o 180 stopni.

Wytrzymałość cykliczna jest nawet o 250% większa niż w akumulatorach kwasowych, tym właśnie cechują się akumulatory żelowe. Nasz sklep oferuje akumulatory, które przeżyją każdy wstrząs!

Najlepsze akumulatory żelowe w sklepie Leria
Akumulatory żelowe ze sklepu Leria to gwarancja wysokiej jakości, na co składa się wytrzymałość, ale też funkcjonalność. Proponujemy między innymi akumulatory żelowe do łodzi, akumulatory żelowe do wózków inwalidzkich i wiele więcej. Dzięki nim każdy pojazd będzie w pełni sprawny i zyska drugie życie. W przypadku zainteresowania - serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient był w pełni usatysfakcjonowany zakupami w naszym sklepie. Zakup akumulatora żelowego do łodzi lub do wózka inwalidzkiego w naszej firmie to gwarancja satysfakcji i profesjonalnej obsługi.

 

Leria
Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.