Leria /

Akumulatory

Akumulatory żelowe, inwertery - Leria

Firma Leria jest autoryzowanym importerem i dystrybutorem na terenie Polski akumulatorów HAZE Battery Company Ltd. Akumulatory wykonane w technologii żelowej i AGM posiadają nominalną żywotność do 12 lat, spełniają wszystkie wymogi jakościowe norm Unii Europejskiej.

Oferujemy akumulatory żelowe i akumulatory AGM oraz ładowarki automatyczne i akcesoria.
Posiadamy w ofercie całą gamę produktową marki HAZE:

Oferujemy wyłącznie nowe akumulatory HAZE podlegające oficjalnej gwarancji fabrycznej.
Zaufały nam setki firm na terenie całej Polski, sprawdź i Ty !

 

Porady

Instrukcja obsługi i instalacji

Ogólne warunki gwarancji

Regulamin

Formularz reklamacyjny

 

Jedną z największych zalet akumulatorów żelowych jest to, że są bezobsługowe. Jednak to niejedyne atuty tych nowoczesnych i uniwersalnych akumulatorów. W porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami mają o wiele dłuższą żywotność, wynoszącą aż 12 lat. Żelowe akumulatory bezobsługowe mają zdolność powrotu do pełnej sprawności nawet ze stanu głębokiego rozładowania. Te cechy sprawiają, że akumulatory żelowe cieszą się powodzeniem w wielu branżach i są coraz częściej stosowane. Akumulatory bezobsługowe dobrze tolerują wysoką temperaturę pracy, sprawdzają się też w temperaturach minusowych.

Bezobsługowe akumulatory żelowe cechuje także bardzo wysoka wydajność przy długich czasach rozładowań. Tego typu akumulatory to także gwarancja bezpieczeństwa. Mogą być magazynowane nawet przez 9 miesięcy bez obaw o ich rozładowanie. Solidna obudowa sprawia, że akumulatory są także bezpieczne podczas transportu. Akumulatory żelowe to produkty przyjazne dla środowiska. Do ich produkcji nie wykorzystuje się bowiem kwasu siarkowego, który emituje szkodliwe opary. Akumulatory bezobsługowe dostępne są w dwóch wersjach. MARINE – do łodzi i jachtów - to akumulatory zaopatrzone we wzmocnioną obudowę, a wersja SOLAR – do fotowoltaiki - to akumulatory, które dostosowują się do wahań prądu i napięcia.

Ogrom zastosowań
Żelowe akumulatory bezobsługowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzają się na jachtach i łodziach, a także w pojazdach elektrycznych, jak na przykład wózki inwalidzkie. Te nowoczesne akumulatory wykorzystywane są także w oświetleniu – na przykład miejskich reklam czy w sygnalizacji drogowej. Idealnie sprawdzają się również w camperach, przyczepach campingowych, samochodach, jak również w maszynach czyszczących i systemach solarnych.

 

Leria - Akumulatory żelowe,
inwertery sinusoidalne

telefon: (+48) 509 816 726
e-mail: info@leria.com.pl
projekt / wykonanie strony www graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.